A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت شرکتی اینوسیگما کانادا
زمینه فعالیت : نرم افزار تخصصی ترجمه مالی

گروه تجاری Invesigma، با توجه به حساسیت بازار مالی بین المللی، تصمیم گرفته است یک نرم افزار ترجمه دقیق در حوزه تراکنش ها و معاملات مالی طراحی کند، تا معاملات و توافقات به دلیل ترجمه ناصحیح به هم نخورند.

گروه Invesigma معتقد است رفته رفته زبان انگلیسی دیگر تنها زبان برای تجارت نیست؛ بلکه ترجمه به بسیاری زبان های دیگر حائز اهمیت است؛ چرا که امور مالی در جزئیات شکوفا می شود.

از همین رو، اقدام به طراحی نرم افزاری کرده است که بتواند اصطلاحات رایج مالی در زبان های مختلف را ترجمه کند تا مشکل تفاوت زبان را در معاملات مالی جهانی، حل کند.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

پیش تر، داشتن سایت برای معرفی کالا یا خدمات، وجه تمایز شرکت ها محسوب می شد؛ اما امروزه از ضروریات یک کسب و کار است. نرم افزارها نیز به عنوان یک محصول دیجیتال از این قاعده مستثنا نیستند.

گروه تجاری Invesigma، برای طراحی سایت خود، گروه نرم افزاری آسمان را انتخاب کرده است؛ تا سایتی با کدنویسی اختصاصی، ظاهر سفارشی، قابل ارتقا و توسعه، مطابق استانداردهای بین المللی و سازگار با انواع دستگاه ها داشته باشد. داشتن این سایت به گروه تجاری Invesigma کمک می کند قابلیت های نرم افزار خود را به صورت مبسوط توضیح داده و بازار هدف خود را گسترش دهد. همچنین می تواند تیم خود را برای شناساندن پتانسیل های خود، معرفی کند و لینک های مورد نیاز برای دانلود و استفاده از نرم افزار را در سایت خود قرار دهد.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
سرعت و امنیت بالا
قابل ارتقاء و توسعه
پروژه بین المللی
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها