A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت خدمات سالمندان کانادا
زمینه فعالیت : خدمات پرستاری و بهداشتی

Chroneed یک برنامه هوش مصنوعی است که به آسیب دیدگان سکته مغزی به عنوان یک دستیار بهداشتی کمک می کند تا کیفیت زندگی و روند درمان خود را بهبود ببخشند.

این نرم افزار می تواند به بیماران کمک کند کارهای تکراری مانند توانبخشی، دارو و فیزیوتراپی را فراموش نکنند. همچنین خدماتی را به مراقبت کنندگان از این بیماران ارائه می کند.

به علاوه این نرم افزار با مطالعه الگوی زندگی روزمره بیماران، به افزایش مهارت، توانایی و دانش متخصصان حوزه سلامت کمک می کند.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

تکنولوژی راه خود را در تمام رسته ها هموار کرده است و کم تر بخشی را می بینیم که درگیر پیشرفت فناوری نباشد. حوزه سلامت یکی از بخش هایی است که استفاده بی نظیری از تکنولوژی کرده است و پیوندهای ناگسستنی با این حوزه دارد.

داشتن یک سایت حرفه ای و مطابق با استانداردهای بین المللی برای معرفی خدمات حوزه سلامت، می تواند زندگی بیماران نیازمند به فناوری را متحول کند.

از این رو گروه تجاری Chroneed، تصمیم گرفته است از یک تیم متخصص مانند گروه نرم افزاری آسمان برای طراحی سایت خود استفاده کند تا بتواند خدمات خود را هرچه بهتر و گسترده تر معرفی کند.گروه آسمان با تلفیق تجربیات حاصل از سال ها فعالیت در عرصه ملی و بین المللی، توانسته است سایتی اختصاصی با ظاهر سفارشی، رابط کاربری جذاب، سریع و قابل ارتقا برای این گروه طراحی کند تا گروه Chroneed بتواند علاوه بر معرفی پتانسیل و قابلیت های خود، لینک های مورد نیاز برای دسترسی به اپلیکیشن را در آن قرار دهد.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
معرفی کامل مجموعه
بهینه شده برای موبایل
طبق استاندارد بین المللی
سیستم حرفه ای محتوا
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها