A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت معرفی آموزشگاهی نیکچهر
زمینه فعالیت : آموزشی و زیبایی

اگر اهل آرایش کردن باشید و ساکن مشهد، احتمالا نام آموزشگاه و سالن زیبایی نیکچهر را شنیده اید. نیکچهر، آموزشگاه رسمی فنی و حرفه ای است. نیروهای آموزش دیده و باتجربه نیکچهر تضمین می کنند که پس از شرکت در دوره های آموزشی، مدرک بین المللی دریافت کنید و نیز بعد از پایان دوره شما را تا رسیدن به جایگاه شغلی مطلوب حمایت می کنند.
همچنین شما می توانید درمحیطی امن و صمیمی، بهترین خدمات پوست، مو و زیبایی را دریافت کنید.
سالن زیبایی نیکچهر با ورود به دنیای کسب و کارهای آنلاین، فرایند دریافت نوبت، ثبت نام در دوره ها و آشنایی با خدمات مجموعه را برای مشتریانش تسهیل کرده است. شما می توانید پس از مشاهده نمونه
کارها، با خیال راحت از انواع خدمات حرفه ای فشیال پوست، شنیون و میکاپ، خدمات تخصصی و درمانی مو و آرایش دائم در مجموعه نیکچهر لذت ببرید.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

خدمات زیبایی از آن دسته خدماتی است که دست بالای دست در آن بسیار زیاد است. از همین رو، داشتن محیطی که بتوان نمونه کارها، معرفی خدمات و رضایت مشتریان را در آن نمایش داد ضروری به نظر می رسد.

همچنین موفقیت در فضای رقابتی امروز از آن مجموعه ای است که امکان ثبت نام در دوره های آموزشی و دریافت نوبت را سریع تر و آسان تر برای مشتریانش فراهم کند.
گروه نرم افزاری آسمان، با تلفیق دانش خود در حوزه های طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ، توانسته است با طراحی سایت ریسپانسیو و حرفه ای، به پیشبرد اهداف مجموعه نیکچهر کمک کند.

گروه نیکچهر توانسته است با طراحی این سایت، خدمات مجموعه خود را به صورت کامل و مبسوط معرفی کند و همچنین دریافت نوبت برای مشتریان خود را تسهیل کرده است. تمامی این موارد، به علاوه اطلاعات مفیدی که گروه نیکچهر در خصوص خدمات متفاوت مجموعه خود در سایت منتشر می کند، سود چند برابری برای این مجموعه به ارمغان آورده است.
طراحی ظاهر سفارشی،پنل حرفه ای کاربر، سرعت و امنیت بالا و کدنویسی اختصاصی یعنی که گروه آسمان علاوه بر تسلط بر دانش فنی، شناخت کاملی از مشتریان و جامعه هدف هر رسته کاری دارد و سایت متناسب با کسب و کار شما را در سریع ترین زمان ممکن در اختیارتان می گذارد.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

ظاهر سفارشی
مدیریت ساده محتوا
فروش آنلاین دوره
قابل ارتقاء و توسعه
بهینه شده برای موبایل
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها