A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی لوازم خودرو
زمینه فعالیت : لوازم یدکی خودرو

گروه بازرگانی پیوندی، در حوزه تامین قطعات دو برند مطرح خودروسازی، هیوندای و کیاموتورز، فعالیت می کند و دامنه خدمات بسیار گسترده ای دارد؛ به نحوی که می توانید از قطعات موتوری گرفته تا لوازم برقی و بدنه خودرو را در این فروشگاه پیدا کنید.

همچنین کادر مجرب این گروه، از ابتدای راه مشاوره تا انتخاب، خرید و پشتیبانی، همراه شماست.
گروه بازرگانی پیوندی تلاش کرده است که با تکیه بر سال ها تجربه در بازار قطعات و لوازم یدکی خودرو، مجموعه کاملی از بهترین ها را فراهم آورد تا پاسخگوی نیاز مشتریان خود و نیز همکاران صنعتی و تولیدکنندگان در زمینه تامین قطعات خودرو، باشد.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

اگر بخواهیم پیشرفت تکنولوژی را در صنعتی مانند خودروسازی فهرست کنیم، بیشتر طراحی مدرن بدنه، استفاده از قطعات پیشرفته و راهکارهای افزایش سرعت و کیفیت در نظر می آیند.
به ندرت در این حوزه به پیشرفت های نرم افزاری و بازاریابی مدرن اشاره یا توجه می شود. با این حال، بستر و فضای گسترده وب، تاثیرات به سزایی بر صنعت خودروسازی داشته است. باور این موضوع که می توانید بدون مراجعه به نمایندگی و تعمیرگاه، قطعه مورد نیاز خودرو خود را دریافت کنید، در وهله اول دور از ذهن به نظر می رسد؛ اما حقیقت این است که این اتفاق افتاده است، و از قضا این شکل از بازاریابی دیجیتال بسیار موفق بوده است.
گروه نرم افزاری آسمان، به پشتوانه سالها تجربه در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ، با مطالعه نیازهای مشتریان یک گروه بازرگانی فعال در حوزه خودرو، سایتی کاربرپسند و به دور از پیچیدگی برای گروه بازرگانی پیوندی طراحی کرده است. دسته بندی ها در این سایت بسیار کارامد هستند.

سایت درارای وب سرویس حسابداری و درگاه پرداخت آنلاین است که در نتیجه مشتریان می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، به راحتی محصول مورد نظر خود را سفارش بدهند. گروه بازرگانی پیوندی با طراحی این سایت، عملا بار معرفی محصولات، بازاریابی، انبارداری، و ثبت سفارش و صدور فاکتور را از دوش خود برداشته و به سایت منتقل کرده است. به علاوه از پتانسیل فضای وب برای جذب مشتریان جدید بهره برده است.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
سرعت و امنیت بالا
امکانات کامل فروشگاهی
قابل ارتقاء و توسعه
درگاه پرداخت آنلاین
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها