A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی لوازم خانگی
زمینه فعالیت : بازاریابی و فروش

فروشگاه اینترنتی چشم انداز، یک فروشگاه معتبر برای عرضه لوازم خانگی و ملزومات خانه است .شما می توانید تمام اقلام مورد نیاز یک خانه را در این فروشگاه پیدا کنید.
فروشگاه چشم انداز، با ارائه دسته بندی کاملی از لوازم مورد نیاز خانه تلاش کرده است نیاز شما را به خرید جزئی و یا تهیه جهیزیه، برطرف کند .از ظروف غذاخوری و لوازم آشپزی گرفته تا لوازم برقی و کالای خواب در این فروشگاه عرضه می شود؛ و تمامی کالاها، از نظر اصالت و سلامت بررسی و تایید شده اند.
شما می توانید در چشم انداز با خیال راحت خرید کنید؛ چرا که تمام کالاهای این فروشگاه اینترنتی، با توجه به نوع کالا از ضمانت و خدمات پس از فروش برخوردارند. همچنین فروشگاه چشم انداز، مجموعه ای از بهترین برندهای دنیا را در کنار هم گرد آورده است. فیلیپس هلند، بوش و گاستروبک آلمان، میدیا، ابر برند چین و تفال بخشی از برندهایی هستند که می توانید در فروشگاه اینترنتی چشم انداز ببینید.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

لزوم وجود فروشگاه های آنلاین از سال ها پیش احساس می شد؛ اما از دو سال گذشته و با شروع پاندمی کرونا، شدت یافت .تا آن جا که بسیاری از کسب و کارهای سنتی، در شرایطی که همه ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی بودند، تعطیل شدند .با تغییر الگوی خرید مردم و تمایل آن ها به خریدهای آنلاین، بسیاری از کسب و کارها وارد دنیای کسب و کارهای آنلاین شدند و ظرف چند روز، بسیاری از این فروشگاه ها صاحب یک سایت فروشگاهی شدند.
 گروه نرم افزاری آسمان، آماده خدمت رسانی به همه کسانی است که می دانند برای نفس کشیدن کسب و کارشان در دنیای دیجیتالی امروز، باید با عجله اقدام کنند. در همین راستا، گروه آسمان اقدام به طراحی سایت فروشگاهی برای فروشگاه چشم اندازکرده است. سایت فروشگاهی چشم انداز، توانسته است بار بزرگی را از دوش صاحبان فروشگاه بردارد و سود بیشتری را به سمت این گروه تجاری سرازیر کند. این سایت فروشگاهی که دارای وب سرویس حسابداری و درگاه پرداخت آنلاین است و قابلیت به نمایش گذاشتن ریزترین جزئیات را دارد؛ با کدنویسی اختصاصی و ظاهر سفارشی در خدمت مشتریان برای ثبت سفارشات آن هاست

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
پنل حرفه ای کاربر
مدیریت ساده محتوا
امکانات کامل فروشگاهی
بهینه شده برای موبایل
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها