image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی صنعت خودرو
زمینه فعالیت : بازاریابی و فروش

گروه بازرگانی نور، با سال ها فعالیت تخصصی در بازار باتری خودرو، برآن شده است تا محصولات خود را با استفاده از اهرم های فضای مجازی به دست مشتریان خود برساند. شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن باتری ایرانی یا خارجی مورد نیاز خود را از فروشگاه باتری نور خریداری کنید.
انواع برندهای معتبر باتری خودرو، از سایت باتری نور قابل خریداری هستند.
همچنین کادر مجرب فروشگاه باتری نور، آماده خدمت رسانی به شما در هر نقطه ای از شهر مشهد است.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

وقتی که صحبت از کسب و کار آنلاین می شود، فروشگاه اینترنتی قطعات و لوازم یدکی خودرو عنوانی نیست که به ذهن هرکسی برسد. اما واقعیت این است که پیشرفت تکنولوژی تاثیر خود را بر این رسته هم گذاشته است. باتری، یکی از آن قطعات خودرو است که نیازمند تعویض به صورت دوره ای است.
بنابراین، تلفیق تکنولوژی و نیاز روز بازار خودرو، این بار هم ترکیب خوبی از آب درآمده است. گروه تجاری باتری نور، تصمیم گرفته است طراحی سایت فروشگاهی خود را به گروه نرم افزاری آسمان بسپارد و با خیال راحت شاهد چند برابر شدن فروش خود و رضایت مشتریان باشد.

سایت طراحی شده توسط کارشناسان گروه آسمان، در عین خلاقانه بودن،به دور از پیچیدگی است تا همه اقشار بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. وجود وب سرویس حسابداری و درگاه پرداخت آنلاین، بر کارایی این سایت فروشگاهی افزوده است و تاثیر به سزایی در کم تر شدن مسئولیت کادر باتری نور و نیز جذب مشتریان بالقوه داشته است.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
سرعت و امنیت بالا
قابل ارتقاء و توسعه
پروژه بین المللی
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها