A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی آلیتاهوم
زمینه فعالیت : معماری و دکوراسیون

گروه معماری و طراحی داخلی آلیتا هوم، تنها طراحی نمی کند! بلکه با تهیه وسایل مورد نیاز منزل شما، ایده طراحی شده را پیاده سازی می کند.
علم پزشکی باستانی معتقد است که ما کاملا با محیط اطراف خود در ارتباط هستیم؛ و انتخاب المان های یک سبک زندگی، می تواند تاثیرات مستقیمی بر خلق و خوی ما داشته باشد.
داشتن یک خانه منحصر به فرد و در عین حال چشم نواز آرزوی هر فردی است. یک خانه با طراحی داخلی مناسب تاثیر مثبتی بر روحیه ساکنان دارد. یا محیط کاری که به درستی و به صورت اصولی چیدمان شده باشد، می تواند راندمان کاری را بهبود ببخشد.
شمامی توانید از سیر تا پیاز طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی خود را به گروه آلیتاهوم بسپارید، و خیالتان از بابت طراحی منحصر به فرد و اجرای دقیق آن راحت باشد.
تیم مجرب گروه معماری و طراحی آلیتاهوم، با به کارگیری سال ها تجربه در امر طراحی داخلی و به روز نگه داشتن دانش خود پیرامون این مساله، مشاوره لازم را برای داشتن خانه ای رویایی، یا محل کاری آرامش بخش، به شما ارائه می کند. گروه معماری و طراحی دکوراسیون آلیتاهوم، با شناخت کامل بهترین بازارهای لوازم منزل، تمام کالاهای مورد نیاز شما رادر اختیارتان می گذارد تا از اجرای دقیق پروژه طراحی شده خود نهایت لذت را ببرید.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

طراحی یک محیط زیبا ودلپذیر، بدون آشنایی با اصول طراحی داخلی و ایده پردازی مناسب سخت یا حتی غیر ممکن است. از طرفی، با رشد و توسعه شهرها، گروه های زیادی اقدام به طراحی منزل و محیط کار می کنند.
اما ویژگی منحصر به فرد آلیتا، یعنی اجرای مو به موی ایده طراحی شده کار هرکسی نیست. این گروه نیز مانند تمام گروه هایی که ویژگی های خاص و منحصر به فرد دارند، نیازمند بستری برای بهتر دیده
شدن در فضای مجازی است. گروه خلاق، نیازمند مجموعه ای خلاق و فنی برای به رخ کشیدن تمام ویژگی های خود است.
گروه تجاری آلیتاهوم، با اعتماد به گروه نرم افزاری آسمان، طراحی سایت خود را به این گروه سپرده است؛ تا کارشناسان فنی و باتجربه گروه آسمان، با به کارگیری تجربیات و دانش خود در حوزه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ، بهترین سایت ممکن را برای این گروه طراحی کند.

گروه نرم افزاری آسمان موفق شده است با طراحی یک سایت اختصاصی و سازگار با همه دستگاه ها برای گروه آلیتاهوم، این مجموعه را به صورت کامل معرفی کند وضعیت عقد قراردادهای آلیتاهوم را بهبود ببخشد. سرعت و امنیت بالا، ظاهر سفارشی، پنل حرفه ای کاربر و مدیریت و کدنویسی اختصاصی از دیگر ویژگی های این سایت است که گروه معماری آلیتاهوم می تواند با تکیه بر این ویژگی ها، بازارسازی دیجیتال خود را بنا کند و خیالش از بابت سود بیشتر و زحمت کمتر، راحت باشد.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
امکانات کامل فروشگاهی
ظاهر منحصر به فرد
سفارشی سازی صفحات
امکان پیش خرید
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها