A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی کاشی گلکار
زمینه فعالیت : بازرگانی کاشی و سرامیک

بازرگانی کاشی و سرامیک گلکار، سابقه‌ی درخشانی در عرضه‌‌ی انواع کاشی و سرامیک نیز دارد. بازرگانی گلکار با حذف زنجیره واسطه‌گری، انواع کاشی و سرامیک را با قیمتی پایین‌تر و کیفیتی مطلوب نسبت به سایر مراکز فروش کاشی و سرامیک در بازار نیز به مشتریان خود عرضه می‌کند.

با توجه به طرح‌های متنوع و گوناگون کاشی و سرامیک، کارشناسان این مجموعه مشتریان را در هنگام خرید محصول به صورت کامل راهنمایی می‌کنند که بتوانند از خرید خود رضایت مطلوبی نیز داشته باشند. بازرگانی گلکار همواره در تلاش بوده که در تمامی سال‌های فعالیت خود رضایت مشتریان را در کارنامه‌ی فعالیت خود ثبت و در صدر اهداف خود داشته باشد.

 

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

سایت فروشگاهی، راهکاری متنوع در دنیای مدرن امروزه است که برای رفع نیازهای روزمره افراد از جمله انتخاب، خرید کالا و البته صرفه‌جویی در زمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه روش‌های نوین و خرید آنلاین، می‌تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای مشتریان باشد و همین امر موجب شده روزانه افراد بیش‌تری به جمع استفاده کنندگان سرویس‌های اینترنتی بپیوندند.

گروه نرم افزاری آسمان، با طراحی سایت فروشگاهی برای بازرگانی کاشی و سرامیک گلکار فرصت فروش و جذب مشتریان بیش‌تری را در بستر آنلاین برای این مجموعه نیز فراهم کرده است.

کارشناسان گروه آسمان، سایت فروشگاهی گلکار را به صورت تخصصی به شکلی طراحی کرده‌اند که مشتریان با مراجعه به سایت، با قیمت و اصالت برند کالا نیز آشنا شده و کالاهای مدنظر خود را در سبد خرید خود قرار داده و با پرداخت آنلاین در کم‌ترین زمان ممکن محصول خود را درب منزل تحویل بگیرند‌.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
قابل توسعه
سایت فروشگاهی
سفارشی سازی صفحات
رابط کاربری جذاب
امنیت و دقت بالا
پنل مدیریت حرفه ای
درگاه پرداخت آنلاین
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها