A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی هترا
زمینه فعالیت : هوشمند سازی ساختمان

گروه فنی مهندسی هترا از سال 1396 تحت عنوان مجری و مشاور انواع سیستم های هوشمند سازی ، نظارتی و امنیتی تحت پروتکل های جهانی شروع به فعالیت کرده و با کسب مدارک معتبر بین المللی و داخلی  توانسته بهترین و بروز ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

فعالیت های این گروه شامل مشاوره، طراحی، نظارت، ارائه تجهیزات، نصب و راه اندازی انواع سیستم های هوشمند سازی (خانگی ، هتلی ، تجاری، صنعتی ) می‌باشد. هدف تجهیزات هوشمند سازی ساختمان، ایجاد آرامش و افزایش رفاه برای ساکنین آن است؛ یکی دیگر از ویژگی‌های هوشمند سازی ساختمان، مدیریت و کنترل برخی از وسایل منزل از راه دور است. همچنین فروشگاه تجهیزات هترا، به شما کمک می‌کند تا محیط ساختمان و خانه خود را به مکانی مدرن تبدیل کنید

 

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

امنیت از دیرباز یکی از مهم ترین فاکتور های زندگی در جوامع انسانی بوده است. تکنولوژی به همراه پیشرفت خود، راه های حفظ امنیت را نیز دچار تغییر و تحول کرده است. امروزه از سیستم های هوشمند برای ایمن سازی منازل و اماکن مختلف استفاده می‌شود. از آنجایی که این تکنولوژی اندک زمانی است که وارد کشورمان شده، گروه فنی مهندسی هترا تصمیم گرفت تا سایت خود را جهت معرفی محصولات به مشتریان راه اندازی نماید. علاوه بر محصولاتی که امنیت ساختمان را فراهم می‌کنند، این مجموعه خدمات هوشمند سازی نیز ارائه می‌کند که به بهترین شکل در سایت فروشگاهی هترا معرفی شده اند.

متخصصان گروه نرم افزاری آسمان با کد نویسی اختصاصی محیطی را در وب‌سایت این مجموعه فراهم کرده است که سرعت و امنیت بسیار بالایی دارد و این مجموعه توانسته به واسطه وب‌سایت، خود و خدماتش را به شکل کاملی معرفی نماید.

 

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
سرعت و امنیت بالا
مدیریت ساده محتوا
امکانات کامل فروشگاهی
معرفی کامل مجموعه
قابل ارتقاء و توسعه
پنل مدیریت حرفه ای
درگاه پرداخت آنلاین
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها