image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی ملزومات آشپزخانه
زمینه فعالیت : قروش ملزومات أشپزخانه

فروشگاه لوازم آشپزخانه ابراهیمی با همکاری جمعی از با تجربه‌ترین افراد در حوزه فروش انواع لوازم آشپزخانه فعالیت خود را در این حوزه آغاز کرد و توانست با ارائه محصولاتی با کیفیت رضایت مشتریان خود را جلب نماید. فروش آنلاین این مجموعه، امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا بتوانند از میان تنوع بالای محصلولات مختلف، محصول مد نظر خود را انتخاب کرده و خریدی آسان را انجام دهند.
 

 

کارشناسان فروش لوازم آشپزخانه ابراهینی تلاش کرده تا اطلاعاتی کامل را به مشریان ارائه داده و از این طریق آن‌ها را در یافتن محصول دلخواهشان راهنمایی کنند.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

فروش آنلاین لوازم آشپزخانه به دلیل گستردگی محصولات و تنوع بالای خدمات آن جز حوزه‌های پردرآمد به شمار می‌آید. برای فروش هرچه بهتر محصولات آشپزخانه کیفیت طراحی و جذابیت آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گروه نرم افزاری آسمان با تجربه‌ای بالا در حوزه طراحی سایت‌ تخصصی، از جمله سایت فروش لوازم آشپزخانه توانسته کیفیتی مثال‌زدنی را به مشتریان خود ارائه دهد. طراحی سایت اختصاصی وب‌سایت را متمایز کرده و مزایای متعددی را برای صاحبان کسب و کار به ارمغان می‌آورد.

در طراحی سایت فروشگاه لوازم آشپزخانه ابراهیمی نیز تمامی جوانب لازم برای ارائه بالاترین کیفیت در طراحی سنجیده شده و وب‌سایتی حرفه‌ای را برای این مجموعه به ارمغان آورده است. استفاده از تصاویر مناسب، دسته‌بندی محصولات، طراحی جذاب و مشاوره از مهم‌ترین قابلیت‌های این وب‌سایت به شمار می‌آید.

 

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
نمایش موبایل عالی
سایت فروشگاهی
رابط کاربری جذاب
فول امکانات فروشگاهی
قابل ارتقاء و توسعه
سیستم حرفه ای محتوا
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها