A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی شال و روسری
زمینه فعالیت : فروش شال و روسری

فروشگاه شال و روسری مروارید تلاش دارد تا با ارائه محصولات متنوع با طرحهای جذاب تمامی سلایق را پوشش داده و رضایت حداکثری بانوان خوش سلیقه ایرانی را جلب کند. سایت فروشگاهی مروارید عرضه کننده جدیدترین مدلهای شال و روسری با امکان ارسال به سرتاسر کشور، آماده خدمترسانی به شما عزیزان است.

همراهان خوش ذوق گالری مروارید تمام توان خود را به کار گرفته تا با ارائه محصولاتی متفاوت در طرحها و رنگهای مختلف تجربه خریدی به یاد ماندنی را برای مشتریان رقم زده و استایلی زیبا و متفاوت را برای آنها به ارمغان بیاورند.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

شال و روسری یکی از اصلیترین عناصر در استایل بانوان ایرانی به شمار میآید که در زیبایی ظاهر آنها نقش بسزایی را ایفا میکند. با توجه به این موضوع در طراحی سایت فروشگاهی برای مشاغلی نظیر فروش شال و روسری نیز باید به عناصر زیباییشناختی توجه ویژهای داشته و با استفاده از طرحها و رنگها جذاب در اولین نگاه نظر مخاطبان را جلب کرد.

گروه نرم افزاری آسمان با همراهی تیمی کارآزموده و خلاق توانسته در سالهای اخیر در حوزههای مختلفی خدمات طراحی سایت اختصاصی را به مشتریان ارائه داده و با به کار گرفتن جدیدترین متدهای طراحی سایت امکانات متنوعی را در طراحی سایت خود اعمال کند.

در طراحی سایت فروشگاه مروارید تمامی موارد مورد نیاز برای داشتن وبسایتی حرفهای در نظر گرفته شده و با دستهبندی دقیق محصولات، طراحی سایت به صورت ریسپانسیو و استفاده از تصاویر مناسب، محیطی جذاب را برای کاربران و مشتریان ایجاد کرده است.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کاملا کدنویسی شده
بهینه شده برای موبایل
قابل توسعه
سایت فروشگاهی
سرعت بالا در اجرا
ثبت سفارش آنلاین
مدیریت ساده محتوا
تحویل سریع 3 روزه
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها