A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت فروشگاهی بازرگانی تربتی
زمینه فعالیت : بازرگانی کاشی و سرامیک

بازرگانی بلبل تربتی در زمینه فروش کلی و جزئی کاشی و سرامیک به مشتریان خود ارائه خدمات می کند. هدف این مجموعه کسب رضایت مشتریان با فروش و ارسال کالا به سراسر کشور به همراه تامین بالاترین تنوع و کیفیت است. همچنین این مجموعه نماینده رسمی کاشی الوند در پایتخت معنوی ایران می باشد و قصد دارد به عنوان یکی از قطب های اصلی پخش کاشی و سرامیک در کشور با ایفای نقشی مهم در افزایش فروش کارخانجات به رونق اقتصادی کشور جانی تازه عطا کند.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

با توجه به پیشرفت تکنیک های تبلیغات و روی آوردن اکثر کسب‌وکار های بزرگ و کوچک به طراحی سایت و دیجیتال مارکتنیگ، حتی اگر بالاترین درآمد را در حوزه فعالیتتان داشته باشید ولی خدمات خود را در این فضا معرفی نکنید به زودی شاهد آن خواهید بود که رقبایتان از شما پیشی گرفته اند. گروه بازرگانی بلبل تربتی از آن دسته کسب و کار های  خوش فکر و آینده نگری بودند که با وجود جایگاه بالایی که در بازار کاشی و سرامیک ایران داشتند از معرفی خود در دنیای وب غافل نشدند.

سایت بلبل تربتی این امکان را به این مجموعه داده است که خدمات خود را به طور کامل برای مشتریان  شرح دهند. همچنین کاتالوگ تمامی محصولات نیز با بهترین دسته بندی جهت سهولت یافتن محصول در این سایت قرار گرفته است. مشتریان به راحتی کالای مورد نظر خود را پیدا و ثبت سفارش می کنند.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
نمایش موبایل عالی
سایت فروشگاهی
ثبت سفارش آنلاین
مدیریت ساده محتوا
امکانات کامل فروشگاهی
قابل ارتقاء و توسعه
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها