A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت شرکتی مهندسی کاویان
زمینه فعالیت : شرکت فنی و مهندسی

گروه مهندسین کاویان، در صنعت ساختمان با خدمات تخصصی در زمینه‌های طراحی نما و نقشه ساختمان، هوشمند‌سازی ساختمان، طراحی دکوراسیون داخلی و محاسبات سازه توانسته کارنامه‌ی موفقی را برای خود به ارمغان بیاورد.

تیم مهندسین کاویان توانسته با ارائه مشاوره، طراحی، برنامه‌ریزی و معماری پروژه‌های مختلف با تکیه بر دانش فنی، رعایت اصول و معیارهای دقیق مهندسی و با در نظر گرفتن بودجه پروژه، تا به الان با بهترین خروجی ممکن در صدها پروژه رضایت کارفرمایان مختلفی را کسب کند.

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

ساختمان سازی در اکثر نقاط دنیا موجب شده است که صنعت ساخت و ساز در ردیف با اهمیت‌ترین صنایع قرار بگیرد، این مسئله باعث شده که شرکت‌های فعال در صنعت ساختمان به فضای تبلیغاتی مبتنی بر اینترنت نیز رجوع کنند و طراحی سایت ساختمانی را به عنوان نخستین گام در ورود به دنیای رقابت، انتخاب کنند.

گروه نرم افزاری آسمان با طراحی سایت شرکتی برای گروه مهندسين کاویان، توانسته به بهترین شکل ممکن پروژه‌ها و افتخارات این مجموعه را برای کارفرمایان حوزه صنعت ساختمان به نمایش دربیاورد.

گروه مهندسی کاویان با سفارش طراحی تخصصی سایت شرکتی توانسته‌اند ضمن معرفی مجموعه، خدمات، محصولات و نمونه پروژه‌ها و افتخارات خود را برای بازدیدکنندگان و مخاطبان به نمایش دربیاورند و به بهترین شکل در فضای اینترنت و تبلیغات حضور پیدا کنند.

 

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

نمایش موبایل عالی
امنیت و دقت بالا
مدیریت یکپارچه دیتا
معرفی کامل مجموعه
قابل ارتقاء و توسعه
پنل مدیریت حرفه ای
سایت معرفی/ شرکتی
ظاهر منحصر به فرد
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت شرکتی
قیمت سایت شزکتی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت شرکتی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها