A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت شرکتی سازندگان مشهد
زمینه فعالیت : املاک و ساختمان

جمعیت سازندگان مناطق مشهد با بکارگیری اعضای با تجربه و تحصیل کرده از سال 1394 با هدف افزایش آگاهی و تعالی بخشیدن به شهروندان، در کمیته های مختلف معماری، سرمایه گذاری، حقوقی، شهرسازی، IT، رسانه و دیجیتال مارکتینگ  فعالیت خود را آغاز کرد.

یکی از رموز موفقیت کارگروه جمعیت سازندگان مناطق مشهد اتحاد و دوستی گسترده و عمیق بین اعضای آن بوده و رمز دیگر این موفقیت، تلاش شبانه روزی جهت شکستن مرزهای پیشین و تجربه عرصه های جدیدتری می‌باشد.

 

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

در قرن فعلی این رسانه ها هستند که برند شمارا می‌سازند، اگر می‌خواهید مطلوبیت برند خود را نزد افکار عمومی بالا ببرید بایستی این پیام را به واسطه رسانه ای تخصصی به مخاطبان خود برسانید. در این راستا طراحی وب سایت شرکتی نقش بسیار پر رنگی در برندینگ شما بازی می‌کند. همچنین طراحی سایت شرکتی به شما کمک می‌کند تا سهم بیشتری از بازار موجود را به خود اختصاص دهید و مشتریان شما در 365 روز سال به صورت 24 ساعته به خدمات شما دسترسی دارند.

سایت کارگروه سازندگان مشهد که توسط گروه نرم افزاری آسمان طراحی شده است یک سایت اختصاصی شرکتی است که در آن کلیه خدمات این شرکت معرفی شده است. همچنین کاربران می‌توانند از دوره های آموزشی که در این سایت قرار گرفته است در هر زمان و مکانی چه با لپ تاپ و چه با تلفن  همراه خود بهره ببرند.

 

 

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
سرعت و امنیت بالا
نمایش موبایل عالی
قابل توسعه
معرفی کامل مجموعه
پنل مدیریت حرفه ای
سایت معرفی/ شرکتی
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها