A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : سایت آموزشی رادمان
زمینه فعالیت : فروش پکیج آموزشی

مجموعه آموزشی رادمان با هدف برقراری عدالت آموزشی و دسترسی تک تک فرزندان ایران زمین به آموزش به وجود آمد. شرایط پس از کرونا، نیاز آموزش غیر حضوری برای کودکان را به‌وجود آورد که مجموعه آموزشی رادمان برآن شد تا این نیاز را به بهترین شکل ممکن پاسخ دهد

 مجموعه آموزشی رادمان شرایطی را در سایت و اپلیکیشن خود به وجود آورده است که‌ دانش‌آموزان می‌توانند با ثبت‌نام و دریافت دوره مورد نظر خود از آموزش کافی بهره ببرند. این مجموعه از این هم فراتر رفته است و با درنظر گرفتن آزمون های پایانی در هر دوره به دانش آموزان کمک می‌کند که نقاط مثبت و منفی خود را دریابند.

 

تصاویر سایت

توضیحات تکمیلی

تغییراتی که کرونا در دنیا به وجود آورد و شرایط قرنطینه سراسری، شیوه های آموزشی کشورمان را دچار تغییرات گسترده‌ای کرد. همگانی شدن دوره های آموزش مجازی سبب شد پنجره ی جدیدی از آموزش به کودکان باز شود. پتانسیل کلاس های آنلاین باعث شد که مجموعه آموزشی رادمان طراحی سایت خود را به گروه نرم افزاری آسمان بسپارد، چرا که به وسیله سایت محدویت زمانی و مکانی دوره های حضوری کاملا حذف می‌شود و کودکان از سراسر کشور می‌توانند دوره مورد نیاز خود را دریافت کنند.

سایت آموزشی رادمان این امکان را به این مجموعه داد تا بتوانند دوره های خود را گسترش دهند و کودکان بیشتری نیز از این کلاس ها بهره‌ ببرند. هر دانش آموز پنل اختصاصی خود را دارد که پس از پرداخت مبلغ دوره در یک درگاه امن، می‌تواند دوره مورد نظر خود را دریافت کند. همچنین گروه نرم افزاری آسمان قابلیت تست و آزمون در انتهای هر دوره را نیز در سایت قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند به بهترین نحو خود را مورد آزمایش قرار دهند.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
سایت آموزشی / معرفی
پنل حرفه ای دانش پذیر
سرعت بالا در اجرا
رابط کاربری جذاب
قابل ارتقاء و توسعه
درگاه پرداخت آنلاین
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی
قیمت سایت فروشگاهی
قیمت طراحی سایت
طراحی سایت تخصصی
قیمت طراحی سایت فروشگاهی
طراحی وب سایت

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها