A S E M A N G R O U P
image_not_found
نام پروژه : اپلیکیشن آموزشگاهی رادمان
زمینه فعالیت : فروش پکیج آموزشی

مجموعه آموزشی رادمان با هدف برقراری عدالت آموزشی و دسترسی تک تک فرزندان ایران زمین به آموزش به وجود آمد.متاسفانه به دلیل نبود یکسری امکانات آموزشی صحیح دانش آموزان از دروس خود فاصله گرفته‌اند و این فاصله بزرگترین آفت برای هر دانش‌آموزی است.

این مجموعه قصد دارد با بهره‌گیری از امکاناتی که سایت و اپلیکیشن در اختیارش قرار می دهد پنلی اختصاصی برای هر فرد طراحی کند و درس مورد نظر کاربر را به راحتی از آن طریق ارائه دهد. در نهایت پس از گذراندن دوره، آزمون و تمرین های مرتبط با آن را نیز به دانش آموزان ارائه می‌کند.

 

تصاویر اپلیکیشن

توضیحات تکمیلی

تغییراتی که کرونا در دنیا به وجود آورد و شرایط قرنطینه سراسری، شیوه های آموزشی کشورمان را دچار تغییرات گسترده‌ای کرد. همگانی شدن دوره های آموزش مجازی سبب شد پنجره ی جدیدی از آموزش به کودکان باز شود. پتانسیل کلاس های آنلاین باعث شد که مجموعه آموزشی رادمان طراحی اپلیکیشن خود را به گروه نرم افزاری آسمان بسپارد، چرا که به وسیله اپلیکیشن محدویت زمانی و مکانی دوره های حضوری کاملا حذف می‌شود و کودکان از سراسر کشور می‌توانند دوره مورد نیاز خود را دریافت کنند.

اپلیکیشن آموزشی رادمان این امکان را به این مجموعه داد تا بتوانند دوره های خود را گسترش دهند و کودکان بیشتری نیز از این کلاس ها بهره‌ ببرند. هر دانش آموز پنل اختصاصی خود را دارد که پس از پرداخت مبلغ دوره در یک درگاه امن، می‌تواند دوره مورد نظر خود را دریافت کند. همچنین گروه نرم افزاری آسمان قابلیت تست و آزمون در انتهای هر دوره را نیز در اپلیکیشن قرار داده است تا دانش آموزان بتوانند به بهترین نحو خود را مورد آزمایش قرار دهند.

زبان / تکنولوژی های برنامه نویسی

ویژگی های خاص

کدنویسی اختصاصی
ظاهر سفارشی
قابل توسعه
پنل حرفه ای دانش پذیر
سرعت بالا در اجرا
رابط کاربری جذاب
مدیریت ساده محتوا
انتشار در مارکت های معتبر
با ثبت اطلاعات تماس خود مشاوره رایگان بگیرید

کلمات کلیدی

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن حرفه ای
طراحی اپلیکیشن اندروید
طراحی وب اپلیکیشن
قیمت طراحی اپلیکیشن

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی

سایر نمونه کارها